або Як заробити на 1 сотці землі

Люфа новий екотренд

Люфа натуральна екологічна мочалка
Ми родина Жданових, з Херсонщини. В 2018 році вперше почали вирощувати люфу для себе та своєї родини в с. Каїри, Херсонської області. Згодом це хобі переросло у сімейний бізнес Family Loofa, який приносить дохід нашій родині. Починали з ділянки розміром 1 сотка. На сьогодні маємо 0,3 га під люфою.
Сьогодні вже тисячі сімей використовують наші натуральні мочалки по всій Україні
і попит на люфу з кожним роком росте. Ми зібрали весь наш досвід більш ніж за 4 роки вирощування цієї прекрасної рослини і готові поділитися ним з вами
Практичний посібник
електронна книга, pdf
Цей посібник підійде всім, хто хоче вирощувати люфу для себе та своєї родини, а також для тих, хто хоче отримувати з цього дохід. Якщо маєте хоч малесенький клаптик землі, не баріться, садіть люфу. А наш посібник допоможе вам її виростити та
реалізувати.
500
грн.
Ми розкриваємо всі наші професійні секрети
чесно розказуємо про витрати, дохід і прибуток і допоможемо зрозуміти всі кроки тим, хто тільки збирається почати цей шлях.
Витрати
Дохід
Прибуток
Секрети
Ми щиро хочемо, щоб люфу вирощували в кожному селі, селищі та місті нашої країни.
Прагнемо, щоб мочалки з люфи були в кожній сім'ї.
Це допоможе всім нам бути більш відповідальними та краще піклуватися про навколишнє середовище. Вирощуючи люфу, ви можете забезпечити себе і свою сім'ю натуральними банними та кухонними губками на рік уперед.

Це може стати вашою основною чи додатковою справою, яка приноситиме дохід.
ЗМІ Про нас
Про нас та люфу говорять найбільші канали країни та фахові видання
Наша родина стала рекордсменами Національного реєстру рекордів України. У нас перша в Україні найбільша ділянку під люфою
Практичний посібник
електронна книга, pdf
500
грн.
Ми зібрали весь свій досвід більш ніж за чотири роки вирощування люфи, і тепер готові поділитися ним з вами. Ми розкриємо всі наші професійні секрети, чесно розкажемо про витрати, дохід і прибуток і допоможемо зрозуміти всі кроки тим, хто тільки збирається почати цей шлях.

Звісно, ви можете спитати: а навіщо це нам? Ми щиро хочемо, щоб люфу вирощували в кожному селі, селищі та місті нашої країни. Прагнемо, щоб мочалки з люфи були в кожній сім'ї. Це допоможе всім нам бути більш відповідальними та краще піклуватися про навколишнє середовище. Вирощуючи люфу, ви можете забезпечити себе і свою сім'ю натуральними банними та кухонними губками на рік уперед. Також це може стати вашою основною чи додатковою справою, яка приноситиме дохід.

Наш посібник допоможе вам подивитися на весь процес виробництва — від насіння до мочалки. Ви дізнаєтесь як вибрати ділянку, виростити люфу, створити товар, знайти канали збуту та мінімізувати ризики. Вивчайте, плануйте та обов'язково дійте!
Контакти
0958392441
vladimirzhdanov83@gmail.com

Адреса
с. Каїри
Горностаївський район
Херсонська обл
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Ваше ім'я
Ваш Email
Ваш телефон
Адреса доставки